Menu
   
 
  Kalendarium
12.03.2016 Na stronę dodałem bilety:
1. ??.??.?? Tramwajarz Łódź
2. 29.07.2007 Orzeł Łódź - Speedway Miskolc, 10zł
3. 26.09.2010 Orzeł Łódź - KMŻ Lublin, 20zł
4. 17.06.2007 Orzeł Łódź - Kolejarz Rawicz, 10zł
5. 29.04.2007 Orzeł Łódź - KSM Krosno, 10zł
6. 20.05.2007 Orzeł Łódź - Lokomotive Daugavpils, 10zł
7. 30.09.2007 Orzeł Łódź - Kolejarz Opole
8. 25.06.2006 Orzeł Łódź - PSŻ Poznań, 10zł
9. 12.08.2007 Orzeł Łódź - AK Marketa Praga, 10zł
10. 21.04.2014 Orzeł Łódź - GKM Grudziądz
11. 11.05.2014 Orzeł Łódź - KMŻ Lublin
12. 8.06.2014 Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz
13. 7.09.2014 Orzeł Łódź - Stal Rzeszów (PGE Marma)
14. 21.06.96 J.A.G. Speedway Łódź - Unia Leszno 8zł
15. 25.04.1999 ŁTŻ Łódź (Sansot) - Śląsk Świętochłowice, normalny 12zł
16. 9.05.1999 ŁTŻ Łódź (Sansot) - Unia Tarnów, normalny 12zł
17. 20.06.1999 ŁTŻ Łódź (Sansot) - ZKŻ Zielona Góra, normalny 12zł
18. 4.07.1999 ŁTŻ Łódź (Sansot) - Stal Rzeszów, normalny 12zł
19. 18.07.1999 ŁTŻ Łódź (Sansot) - Kolejarz Rawicz, normalny 12zł
20. 1.08.1999 ŁTŻ Łódź (Sansot) - Iskra Ostrów Wielkopolski, normalny 12zł
21. 5.09.1999 ŁTŻ Łódź (Sansot) - Włókniarz Częstochowa, normalny 12zł
22. ??.??.?? TŻ Łódź, normalny 10zł
23. 25.06.2000 Sparta Wrocław (Atlas) - Włókniarz Częstochowa, trybuna główna 30zł
24. 8.06.2008 Włókniarz Częstochowa (Złomrex) - Sparta Wrocław (Atlas), ulgowy 19zł
25. ??.??.???? Budowlany Klub Sportowy Wanda zawody o mistrostwo 2 ligi, młodzieżowy 20tys.
26. ??.??.???? BKS Wanda (Realbud) Kraków - Iskra Ostrów, normalny 8zł
27. ??.??.???? BKS Wanda (Realbud) Kraków - JAG Speedway Łódź, młodzieżowy 3zł
28. ??.??.???? BKS Wanda (Realbud) Kraków - Start Gniezno, normalny 6zł
29. 11.06.1998 Apator Toruń (DGG) - GKM Grudziądz (Kuntersztyn), ulgowy 6zł
30. 3.05.2009 Apator Toruń (Unibax) - Unia Leszno, Zaproszenie
31. 19.09.2008 Włókniarz Częstochowa (Złomrex) - Unia Leszno, ulgowy 22zł
32. 23.04.2006 Motor Lublin (TŻ Sipma) - Start Gniezno, ulgowy 12zł
33. 3.10.???? Wybrzeże Gdańsk (Lotos) - Polonia Bydgoszcz (Jutrzenka)
34. 9.04.???? Wybrzeże Gdańsk (Lotos) - Sparta Wrocław (Atlas)
35. 7.09.1997 Polonia Bydgoszcz - Polonia Piła, ulgowy 7,5zł
36. 6.04.1997 Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra, ulgowy 7,50zł
37. ??.??.???? Polonia Bydgoszcz - , play off, ulgowy 12zł
38. ??.??.???? Polonia Bydgoszcz - , play off, ulgowy 9zł
39. ??.??.2001 Iskra Ostrów
40. 1.05.2014 Polska - Australia, trybuna główna 60zł
41. 1.05.2015 Polska - Dania, trybuna główna 70zł
42. 17.08.2008 Intar Lazur Ostrów - Lokomotiv Daugavpils, ulgowy 18zł
43. 6.06.2004 KM Intar Ostrów - Sipma Lublin, ulgowy 11zł
44. 15.05.2005 Intar Dartom Ostrów - Stal Rzeszów, ulgowy 12zł
45. 7.07.2013 Ostrovia Ostrów (Litex MDM Polcopper) - KMŻ Lublin (Lubelski Węgiel), normalny 25zł
46. 15.06.2014 Ostrovia Ostrów (MDM Komputery) - KSM Krosno, ulgowy 15zł
47. 21.09.2014 Ostrovia Ostrów (MDM Komputery) - KŻ Victoria Piła, normalny 22zł
48. 10.05.2015 Ostrovia Ostrów (MDM Komputery Dreier) - Wanda Kraków (Instal), trybuna główna 40zł
49. 9.08.2015 Ostrovia Ostrów (MDM Komputery Dreier) - Polonia Bydgoszcz, normalny 27zł
50. 21.06.2015 Ostrovia Ostrów (MDM Komputery Dreier) - Lokomotiv Daugavpils, ulgowy  20zł
51. 31.05.2015 Ostrovia Ostrów (MDM Komputery Dreier) - Orzeł Łódź, normalny 27zł

17.10.2015 Po dłuższej przerwie dodaję kolejne odznaki, przepraszam za bałagan w galeriach.
Imprezy: 65 Lat toru żużlowego w Lublinie, Elite Pairs Kings Lynn 2008, SAPA Grand Prix Challenge 20.08.2011, Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Rybnik 2002, Kings Lynn - Falubaz Zielona Góra 2014, Mistrzostwa Europy Ukraina 2010, Mistrzostwa Europy Par Stralsund 18.09.2010, Pożegnanie z torem Andrzej Jurczyński, Marek Cieślak 1987, Mistrzostwa Równe 1988, Drużynowy Puchar Świata Rybink Malilla Reading 22.07.2006, Indywidualne Mistrzostwa Europy U19 Divisov 2010, Indywidualne Mistrzostwa Świata U21 Coventry 2012, U21 Team Final Holsted 2008, Finał DMŚJ Rey House 2010, Finał IMŚJ Pardubice 2010, Finał IMŚJ Berwick 2013, Zlata Prilba Pardubice
Kluby: BKS Wanda Kraków, CKM Włókniarz Częstochowa (kwadrat), Falubaz Zieloba Góra (gruby pin), GKM Grudziądz (z ptakiem), GKS Polonia Bydgoszcz (białe tło), GKS Wybrzeże Gdańsk (emalia, trójkąt), GTŻ Grudziądz, Hackney Speedway, Halifax Speedway, KST Unibax, Sandnes Og Jaeren NMK Speedway Klubb, GKS Polonia Bydgoszcz (granatowe tło), Polonia Bydgoszcz 65 Lat, PSŻ Poznań, RKS Motor Lublin (mała), ROW Rybnik 50 lat (czerwona), Stal Gorzów (biała), Stal Rzeszów XXX lat (biała), TŻ Iskra Ostrów, TŻ Start Gniezno, Unia Leszno 50 lat (okrągła), Unia Tarnów (stara z żużlowcem), Unia Tarnów ŻSSA, Unia Tarnów ŻSSA DMP, Stal Van Pur Rzeszów, Workington Premier Pairs Winners 2008
Zawodnicy: Leigh Adams GP #2, Hans Andersen DEN, Antonio Lindbaeck GP 2006 #10, Scott Nicholls GB, żużlowiec na żółtym tle

13.02.2014 Na stronie i w kolekcji lądują 33 odznaki:
Imprezy: 15 Lat Startów Eugeniusza Skupienia, Finał DMŚ Leszno 1984 polewa biala, Finał DMŚ Bydgoszcz 1995 emalia, Finał IMŚ Vojens 1994 polewa fioletowa, SGP 1995 Abensberg, Memoriał Idzikowskiego i Czernego Częstochowa 1979, Rewanż za Finał IMŚ 1994 Vojens polewa, PZM polewa, Lars Gunnestad Testimonial 1992-2001,
Kluby Kibica: Apator Toruń Klub Kibica srebrna emalia, Hans Nielsen Fan Club, Klub Kibica Polonia Bydgoszcz emalia srebrna
Kluby: Apator Toruń złota emalia z żużlowcem, Ipswich Witches 2012 olimpijska, Ipswich Witches serce, Polonia Piła emalia srebrna, Start Gniezno srebrna emalia z żużlowcem,
Zawodnicy: Chris Harris GB, Erik Gundersen The Champ, Greg Hancock, Greg Hancock GP 2005, Joe Screen świeca, Piotr Protasiewicz, Piotr Swist, Robert Kessler, Rune Holta, Sławomir Drabik, Sebastian Ułamek, Tomasz Gollob, Tommy Knudsen, Tonny Rickardsson, Yack Young World Champion 1951, 1952

19.11.2013 Do kolekcji doszło 10 odznak: Zawodnicy: Zenon Plech Polish International, Hans Nielsen World Champion, Zawody: Finał IMŚJ Peterborough 2001, SGP Niemcy 1997, Finał MŚP Poznań 1991, Finał MŚP Chorzów 1978 duża, Finał IMŚ Wrocław 29.08.1992, Finał IMŚ Pocking 1993, Finał IMŚ Chorzów 1976 jasne tło, Finał DMŚ 1995 Bydgoszcz z herbem

1.05.2013 Do kolekcji doszły następujące 32 odznaki. Kluby: KS Unia Tarnów, ZKS Unia Tarnów, Motor Lublin szalik, KMŻ Lublin, KŻ Victoria Piła, Stal Rzeszów, KKŻ Krosno, Włókniarz Częstochowa, KS Unia Leszno, Falubaz odznaka zakładowa, Polonia Bydgoszcz, Polonia Bydgoszcz herb niebieski, Wanda Karakow XXV lat, Wanda Kraków XXX lat, Stal Gorzów, Stal Gorzów miniaturka, Halifax Dukes, Lotos Wybrzeże, GKS Wybrzeże 30 lat, GKS Wybrzeże 40 lat, GKS Wybrzeże lakier, GKS Wybrzeże emalia, GKS Wybrzeże emalia z żużlowcem, GKS Wybrzeże miniaturka, Kluby Kibica: GKS Wybrzeże Klub Kibica, Imprezy: Finał MŚ Par Poznań 1991, GP Wielkiej Brytanii 14 June 2003, GP Polski 2011 Toruń, Finał IMP 1994, Finał IMP 1998, GP Polski 1995 Wrocław, Finał DMŚ 1984 Leszno

1.04.2012 Na stronie pojawiło się 49 następujących odznak. Kluby: ZKŻ Polmos Zielona Górz duży button, Holiday Speedway Club Łódź, KS Unia Tarnów, KS Pergo Gorzów, RKS Motor Lublin V-ce Mistrz Polski 1991, KMŻ Redstar Lublin, Śląsk Świętochłowice sekcja motorowa, Zasłużony dla WKM Sparta Wrocław, ZKŻ Zielona Góra tarcza żółta, KS Falubaz ZIelona Góra żółta, angielskie:Coventry Speedway, Wolwerhampton Speedway Golden Jubilee 1928-1978, King's Lynn Speedway Stars 2005, Hackney Speedway Winners London Cup. Zawodnicy: Sławomir Dudek, Andrzej Huszcza obie plastikowe z czasów Morawskiego, odznaka przedstawiająca żużlowca, Billy Hamill, Grzegorz Walasek, Ryan Sullivan, Jimmy Nilsen, Krzysztof Cegielski, Rafał Dobrucki, Todd Wiltshire, Mark Loram. Imprezy: Finał DMŚ Wrocław 1977, Finał IMŚ Chorzów 1979, Finał IMŚ Polska 1976, Finał IMŚ Chorzów 1973, SGP Wrocław 2006, SGP Niemcy 1996, SGP Anglia 1996, SGP Szwecja 1996, SGP World Final 1995, Puchar Piasta Wrocław, Runda Kwalifikacyjna DMŚ Wrocław 1994, Finał MŚP Rybnik 1971, IMP Czestochowa 1975, 63. Zlata Prilba Pardubice 2011, Zlata Prilba Pardubice 2001. Kluby Kibica: 6 badzików o średnicy 25mm wydanych przez kibiców Falubazu. Na stronie znajduje się od dziś równe 199 odznak.

8.05.2011 Dodano 11 odznak: Kluby - KST Unibax, BGŻ Polonia Piła, CKM Włókniarz Malma i 2 KMO Ostrów Wielkopolski, Zawodnicy - Joe Screen, Imprezy - Zlata Prilba Pardubice 2002, Grand Prix Challenge Abensberg 2000, Finał Klubowego Pucharu Europy Pardubice 2002, Drużynowe Mistrzostwa Świata Pardubice 1999. Wszystkie odznaki pozyskałem przez allegro, zapraszam do galerii.

12.04.2011 Start strony.
Kontakt
 
kidus@op.pl
Reklama
 
 
free counters
Free counters
 
Stronę odwiedziło już 18835 odwiedzających
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=